HLINÍKOVÉ A OCELOVÉ ZÁBRADLÍ

Nabízíme široký sortiment hliníkového a ocelového zábradlí pro novostavby, bytové domy, panelové i rodinné domy.
Výplň do Vašeho zábradlí si vyberete z naší široké nabídky, od tyčoviny, přes širokou škálu skel, až po výplně z kompaktních desek.

Díky promyšleným technickým řešením vyhovíme jakémukoliv přání investora.
Veškeré projekty navrhuje naše vlastní projekční oddělení.

Kontaktujte nás

MONTOVANÉ HLINÍKOVÉ ZÁBRADLÍ

Zábradlí je sestavené z komponentů, které jsou montované přímo na místě bez sváření a dodatečné povrchové úpravy. Možnost velké variability komponentů zaručuje různé provedení nejenom zábradlí ale i dělících stěn a ostatních doplňků. Vhodné na balkóny, lodžie, francouzská okna, terasy, předěly stěn - domů, bytů, veřejných budov, bytovek, sportovišť atd. Je ho možné použít jak v exteriéru, tak v interiéru.

HLINÍKOVÉ SVAŘOVANÉ ZÁBRADLÍ

Hliníkové bezúdržbové zábradlí pro panelové a bytové domy. Zábradlí je svařované z masivních hliníkových profilů a jeho konstrukce je navržena tak, aby splňovala všechny statické požadavky. Moderní vzhled zábradlí doplňuje kvalitní povrchová úprava vypalovanou práškovou barvou (komaxit) v odstínech dle vzorníku RAL

OCELOVÉ ZÁBRADLÍ

Ocelové zábradlí navrhujeme, vyrábíme a montujeme na zakázku dle požadavku zákazníka. Zhotovíme vlastní návrhy ocelového zábradlí, nebo vyrobíme dle dodaného projektu. Samozřejmostí je i jakákoli povrchová úprava, např. žárové zinkování, práškové lakování apod.

ZÁBRADLÍ NA MÍRU

Každý prostor vyžaduje individuální přístup, a proto vám nabízíme individuální řešení na míru. Vyrábíme jak venkovní, tak i vnitřní zábradlí z oceli a hliníku, které dokážeme kombinovat s dalšími materiály. Při výrobě klademe důraz na komplexnost a preciznost zpracování.

Při zpracování zakázky postupujeme podle vašeho výkresu či vzorku nebo vám dokážeme navrhnout řešení. Součástí zpracování zakázky je i zaměření, technická dokumentace, doprava a montáž.

VÝPLNĚ ZÁBRADLÍ

POVRCHOVÁ ÚPRAVA ZÁBRADLÍ

Hliníkové zábradlí

Ocelové zábradlí

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. čísle +420 603 11 66 77.


    Naši partneři