REKONSTRUKCE A HODINOVÝ MANŽEL

V domech a bytech pro vás provedeme jakoukoli rekonstrukci

Nabízíme zednické práce, sádrokartonářské práce, elektrikářské práce, malířské práce, lakýrnické práce, instalatérské práce, topenářské práce a další práce související s rekonstrukcí bytu či domu.

Provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, montáže sádrokartonových systémů, atp., ale i kompletní rekonstrukce celých domů.

Kontaktujte nás

REALIZACE STAVEB

Stavíme domy „na klíč“ – novostavby.

Naše stavební firma vše „na klíč“ zajistí – od architektonického návrhu, do podrobné projektové dokumentace, přes kompletní realizaci projektuvýstavbu domu a provedení všech stavebních a montážních prací, až po úpravy okolí domu – terénní úpravy, přístupové cesty, zpevněné plochy, dlažby, oplocení, či zasetí nového trávníku.

Stavba rodinného domu pro nás začíná na prázdném pozemku a končí předáním klíčů od nového domu spokojenému zákazníkovi.

Kontaktujte nás

OPRAVY A REKONSTRUKCE STŘECH

Střechy, stejně jako fasády, jsou vizitkou domů, i proto záleží na jejich vzhledu a kvalitě.

Naše společnost provádí opravy střech a také realizaci nových střech.
Realizujeme rekonstrukce střech všech typů - opravujeme šikmé i ploché střechy. Nabízíme a pokládáme nejrůznější druhy střešních krytin dle přání zákazníka či návrhu architekta.

Úspěšně jsme zrealizovali řadu realizací střech, včetně zakázek na opravy střech na historických či památkově chráněných budovách v centru Prahy.

Kontaktujte nás

ZATEPLENÍ A REVITALIZACE

Provádíme zateplení všech typů budov a domů, například panelové domy, bytové domy, rodinné domy, komerční objekty a jiné.

V moderní době jde technologie zateplení neustále kupředu, spolupracujeme výhradně s dodavateli renomovaných výrobců s prověřenou kvalitou materiálů.

Kontaktujte nás

PŮDNÍ VESTAVBY

Ze staré půdy uděláme krásné byty splňující i ta nejnáročnější přání.

Nabízíme komplexní profesionální služby.

Stačí, když sdělíte své představy, vše ostatní zajistíme, od projektové dokumentace až po provedení všech stavebních úprav a prací.

Půdní byty se stávají oblíbeným prostorem pro bydlení, a to nejen v Praze. Nevyužívanou půdu proměníme v moderní půdní byty a umíme zajistit i vybudování výtahu k novým půdním bytům, včetně historických či památkově chráněných objektů.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. čísle +420 603 11 66 77.










    Naši partneři