HLINÍKOVÉ A OCELOVÉ ZÁBRADLÍ

Nabízíme široký sortiment hliníkového a ocelového zábradlí pro novostavby, bytové domy, panelové i rodinné domy.

Výplň do Vašeho zábradlí si vyberete z naší široké nabídky, od tyčoviny, přes širokou škálu skel, až po výplně z kompaktních desek.

Díky promyšleným technickým řešením jsme schopni vyhovět jakémukoliv přání investora.

Veškeré projekty navrhuje naše vlastní projekční oddělení, proto za naše zakázky ručíme.

  • HLINÍKOVÉ MONTOVANÉ ZÁBRADLÍ
  • HLINÍKOVÉ SVAŘOVANÉ ZÁBRADLÍ
  • OCELOVÉ ZÁBRADLÍ
  • VÝROBA ZÁBRADLÍ NA MÍRU
  • VÝPLNĚ ZÁBRADLÍ
  • POVRCHOVÁ ÚPRAVA ZÁBRADLÍ

CELOSKLENĚNÉ ZÁBRADLÍ

V moderní architektuře se velmi dobře uplatní naše celoskleněné zábradlí.

Zábradlí je tvořeno silným několikavrstvým bezpečnostním sklem. Sklo je pevně ukotveno pouze do nosné vodorovné konstrukce terasy speciálními prvky, které jsou téměř skryty pod podlahovou plochou, takže zábradlí nemá žádný rám či jiné viditelné kotevní prvky. Zábradlí tvoří zcela čistá hladká skleněná plocha, kterou opticky nic nenarušuje. Zábradlí je tak plně funkční a zároveň umožňuje ideální ničím nerušený průhled.

Celoskleněné zábradlí se skvěle hodí do současného trendu architektury, pro který je charakteristický minimalistický a funkční design, využívání přirozeného světla a propojování prostor. Díky tomuto typu zábradlí se venkovní a vnitřní prostory budovy prolínají bez optických bariér, dům a jeho terasa se pocitově přirozeně propojují se svým okolím. Navíc je celoskleněné zábradlí i výrazným estetickým prvkem, který design budovy podtrhne a přidá mu další rozměr.

KLEMPÍŘSKÉ PRVKY

Nabízíme vlastní hliníkové systémové parapety a okapní plechy Brimet.

Systém Brimet se vyrábí z hliníkových plechů tloušťky 1 mm. Pro systém Brimet je typická snadná montáž a perfektní výsledný vzhled. K dispozici je celá škála odstínů dle RAL. Systém Brimet nabízí hliníkové i plastové boční krytky.

HLINÍKOVÉ A OCELOVÉ KONSTRUKCE

Vyrobíme pro Vás jakoukoliv hliníkovou či ocelovou konstrukci, ať už dle zadání architekta či dle Vašich vlastních představ.

Disponujeme vlastním projekčním oddělením, proto pro nás není problém navrhnout Vám požadovanou konstrukci přímo na míru.

V našem portfoliu naleznete konstrukce jako jsou například stříšky nad vstupy, markýzy, mříže, ploty, brány a branky, pergoly apod.

Vždy se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům.

ZASKLÍVACÍ SYSTÉMY

Nabízíme široký sortiment hliníkových zasklívacích systémů pro všechny druhy využití jako je například dodatečné zasklení lodžií, zasklení teras a balkonů a mnoho dalších.

Výplň zasklívacích systémů tvoří kalené i obyčejné sklo od 4 do 10mm tloušťky.

Nabízíme celou řadu zasklívacích systémů: rámové i bezrámové, posuvné a otočné systémy. Díky promyšleným technickým řešením jsme schopni vyhovět jakémukoliv přání investora.

DOPLŇKY

Vedle velkých kovových konstrukcí vyrábíme i doplňkové konstrukce a užitné zařizovací prvky.

Můžeme Vám dodat celou řadu našich doplňků jako jsou například sušáky prádla, držáky květináčů, držáky satelitů apod.

PERGOLY

Pergoly jsou velmi oblíbeným estetickým a funkčním prvkem, který je součástí rodinných domů a zahrad.

Vedle tradičního dřeva se při výrobě pergol stále více uplatňují i materiály jako ocel a zejména hliník, které se více hodí k moderní architektuře rodinných domů a jejich zahrad, mají nesrovnatelně vyšší odolnost a životnost a také umožňují ztvárnění složitějších konstrukcí a tvarů.

Vyrobíme pro Vás pergolu, zahradní altán či kryté stání pro auta, které Vašemu domu přidají nový estetický rozměr i užitnou hodnotu.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. čísle +420 603 11 66 77.
    Naši partneři