Zateplení a revitalizace

Provádíme zateplení všech typů domů jako jsou například panelové domy, bytové domy, rodinné domy, komerční objekty a jiné.

V moderní době jde technologie zateplení neustále kupředu, proto spolupracujeme výhradně s dodavateli materiálu renomovaných výrobců.

V současné době můžete díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám získat státní podporu na snížení energetické náročnosti vašeho domu a my Vám poradíme jak na to. Zajišťujeme veškerý servis, Předejte nám Vaše požadavky a pak už jen sledujte, zda jde vše dle Vašich představ. Od zpracování odborného posudku s příslušnou autorizací dle zákona č.360/1992 Sb., projednání Vašeho stavebního záměru na příslušném stavebním úřadě, až po podání přihlášek na Státní fond životního prostředí a vyřízení veškeré administrativy nutné k vyplacení dotací. Poradíme Vám i v oblasti financování, doporučíme a zajistíme pro Vás ty nejvhodnější úvěrové programy.

OPRAVY A REKONSTRUKCE STŘECH

Střechy, stejně jako fasády, jsou vizitkou domů, i proto záleží na jejich vzhledu a kvalitě. Naše stavební společnost střechy opravuje, ale provádí také realizaci nových střech. Realizujeme drobné i rozsáhlejší rekonstrukce střech - opravujeme šikmé i ploché střechy. Nabízíme a pokládáme nejrůznější druhy střešních krytin dle přání zákazníka či návrhu architekta.

Realizujeme drobné i rozsáhlejší rekonstrukce střech - opravujeme šikmé střechy i ploché střechy. Úspěšně jsme zrealizovali řadu zakázek, včetně zakázek na historických či památkově chráněných budovách v centru Prahy.

REALIZACE A REKONSTRUKCE STAVEB

Stavíme nové domy „na klíč“ – novostavby.

Chcete nový dům? Kontaktujte nás, naše stavební firma vše „na klíč“ zajistí – od architektonického návrhu stoprocentně splňujícího veškeré Vaše představy, přes kompletní projektovou dokumentaci, až po zasetí nového trávníku či položení zámkové dlažby

Pokud chcete v regionu Praha a Středočeský kraj postavit nový dům „na klíč“ nebo zrekonstruovat starší dům či byt „na klíč“, garantujeme vám nejen kvalitu a profesionalitu, ale i nezbytné komplexní služby.

Na zelené louce vám postavíme dům přesně dle vašich představ – od zpracování projektu až po realizaci stavby. Stavba rodinného domu pro nás končí předáním klíčů od nového domu spokojenému zákazníkovi.

V domech a bytech pro vás provedeme jakoukoli rekonstrukci – nabízíme zednické práce, sádrokartonářské práce, elektrikářské práce, malířské práce, lakýrnické práce, instalatérské práce, topenářské práce a další práce související s rekonstrukcí bytu či domu. Provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, montáže sádrokartonových systémů, atp., ale i kompletní rekonstrukce celých domů.

PŮDNÍ VESTAVBY

Ze staré půdy uděláme krásné byty splňující i ta nejnáročnější přání zákazníků. Půdní vestavby realizujeme zejména v regionu Praha a to včetně historických či památkově chráněných objektů.

Naše stavební firma nestaví jen půdní vestavby, ale i výtahy k nim.

Nabízíme profesionální služby. Při realizaci každé zakázky splníme i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Stačí, když nám sdělíte své představy, vše ostatní zajistíme.

Půdní vestavby (půdní byty) se stávají oblíbeným prostorem pro bydlení, a to nejen v regionu Praha, kde je zejména v centru volných stavebních míst nedostatek.

Nevyužívanou půdu proměníme v moderní půdní byty.