O nás

Naše společnost působí na stavebním trhu již od roku 2006, nabízíme komplexní služby v oblasti stavebních prací, ať už se jedná o kompletní realizace staveb na klíč, rekonstrukce a revitalizace panelových, bytových i rodinných domů, půdní vestavby, dílčí úpravy interiérů, fasády, opravy střech apod.

Jako generální dodavatel jsme realizovali množství projektů pro soukromé investory, a působíme i ve veřejném sektoru.

Počátkem kalendářního roku 2015 došlo k dalšímu rozšíření služeb a přejmenování společnosti na Brimet. Naše společnost nyní nabízí z vlastní projektové kanceláře a výrobny celou škálu hliníkových výrobků jako jsou například zábradlí pro bytové, panelové i rodinné domy, parapety, okapnicové plechy a jiné doplňky. Našim zákazníkům poskytujeme výrobky té nejvyšší kvality, díky tomu jsou naše výrobky certifikované.

Díky rozšíření působnosti je nyní naše společnost schopna ještě lépe uspokojovat potřeby svých zákazníků.

Brimet …pro vaši stavbu.

Mohlo by vás zajímat

Dotační program ZELENÁ ÚSPORÁM od dubna 2015

Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám můžete získat státní podporu na snížení energetické náročnosti vašeho domu a my Vám poradíme jak na to.

Zajišťujeme veškerý servis, který je k získání dotací nezbytný, zajistíme Vám zpracování odborného posudku s příslušnou autorizací dle zákona č.360/1992 Sb., projednáme Váš stavební záměr na příslušném stavebním úřadě a podáme za Vás veškeré přihlášky na Státní fond životního prostředí.

Poradíme Vám i s jakými úvěrovými programy od státního Fondu rozvoje bydlení můžete Novou Zelenou úsporám využít, abyste docílili co nejvýhodnější nabídky financování Vašeho stavebního záměru.

Číst dále

Hliník ve stavebnictví

Tento velmi lehký kov byl objeven již v první polovině devatenáctého století. Má charakteristickou stříbřitě šedou barvu a svoje uplatnění, právě například ve stavebnictví, nalézá nejčastěji v podobě různých slitin. Hliník je značně odolný vůči korozi, má vysokou pevnost, dobře se obrábí a má dobrou svařitelnost. Všechny tyto uvedené vlastnosti předurčují hliník i jeho slitiny jako ideální materiál pro všechny hliníkové konstrukce na jakýkoliv druh bytového domu.

Sanace staveb

Máte problémy s vlhkostí ve spodní části stavby? Objevují se Vám v těchto částech mokré „mapy“? Pokud ano, právě Vaše omítka si zaslouží odvlhčení, tzv. sanaci. Sanaci omítek je třeba započít však co nejdříve a nejen z estetického hlediska, protože působením vlhkosti ve spodní části objektu dochází k postupné a nevratné destrukci postižených míst stavby. Dalším důvodem, je ten, že vlhká stavba vykazuje velké tepelné ztráty a v neposlední řadě je třeba zmínit riziko zdravotní při vdechování spórů z plísní.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. čísle +420 603 11 66 77.
Naši dodavatelé